Zamówienia

 

ZAKUPY Z KARTĄ RABATOWĄ - CENY PRODUCENTA - 33% TANIEJ

 

Zamówienie produktów CaliVita International  

 

Cennik Suplementów CaliVita >>

 

Zakupy - rekomendowany Sklep Internetowy >>

 


 

Naturalne suplementy diety - produkty CaliVita International możesz nabyć w najniższych cenach posiadając kartę rabatową w Klubie CaliVita

 

koszykKLUB CALIVITA 

 • To ceny producenta, rabaty i promocje.
 • Rejestracja jest zupełnie darmowa.
 • Z kartą rabatową kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz.
 • Nie ma obowiązku robienia zakupów. Więcej tutaj >>

 

Każdy produkt jest dostarczany do Ciebie wprost z firmy Calivita, otrzymujesz gwarancję najniższych cen, oryginalności i najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi.

 

Już przy pierwszym zamówieniu warto dołączyć do Klubu CaliVita i kupować ze zniżką. Nie jesteś zobowiązany/a  do dalszych zakupów.Kupując np. 1 butelkę Polinesian NONI w klubie Calivita płacisz 189 zł, natomiast wartość zamówienia w sprzedaży detalicznej to aż 266 zł. Tylko na 1 sztuce Polinesian Noni zaoszczędzasz 77 zł.

 


 

ZAKUPY W AUTORYZOWANYM SKLEPIE INTERNETOWYM W CENIE PRODUCENTA

Zakupy produktów CaliVita International profesjonalnie : Suplementy1.pl >>>

 


suplementy-calivita

 

Dlaczego suplementy Calivita są najlepsze na rynku i tak często wybierane przez Klubowiczów z Polski i świata:

 • Ponad 20 lat doświadczenia na rynkach międzynarodowych i 16 lat w Polsce.
 • Ponad 100 naturalnych preparatów, najwyższej jakości w ofercie.
 • Ponad 20 milionów zadowolonych klientów z 50 krajów.
 • Prestiżowe certyfikaty, bezkompromisowa jakość.
 • Odpowiednio dobrana ilość i proporcje składników oraz ich aktywna forma zapewniają maksymalne przyswajanie preparatu przez organizm, duża ilość kapsułek w każdym opakowaniu.
 • Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z normami GMP (Dobrą Praktyką Produkcyjną), przy użyciu surowców naturalnego pochodzenia. Nie zawierają cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.
 • Najnowocześniejsze i najlepsze technologie produkcji, zapewniające najwyższe standardy charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych. Jednocześnie korzystanie z tradycji lecznictwa ludowego, sięgającego kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat.
 • Unikalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne produkty w naszej ofercie, to wynik udanego połączenia współczesnej nauki i wielowiekowej tradycji. Wśród składników aktywnych naszych preparatów znajdują się witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty, aminokwasy, enzymy, niezbędne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin leczniczych, adaptogeny, substancje wspomagające odchudzanie, błonnik, itd.
 • Liofilizacja - prawdziwie nowoczesna technologia zarezerwowana dla kosmonautów, wojska i podróżników, a stosowana również przez CaliVita International.
 • Dehydratacja - próżniowe odessanie wody z surowców roślinnych w naturalnej temperaturze, plus 4°C bez podgrzewania w ciągu kilku sekund.
 • Minerały w formie chelatu - technologia zwiększająca bioprzyswajalność składników.
 • Destylacja molekularna - nowa innowacyjna technologia prowadzona w niskiej temperaturze, która chroni olej rybny przed szkodliwymi procesami utleniania. W efekcie nie ma potrzeby dodawać dużej ilości antyutleniaczy. Destylacja molekularna nie jest tanim procesem, lecz dzięki niej końcowy produkt - Omega 3 Concentrate - to bardziej stabilny, wysokooczyszczony i skoncentrowany olej rybny. Kwasy omega-3 w tej postaci wykazują dłuższy okres aktywności biologicznej, a tym samym wyższą skuteczność.
 • Formuła TR (Time Release) - suplementy uwalniają się stopniowo i zapewniają stały poziom składników odżywczych we krwi przez 10-18 godzin (preparaty konkurencji nie posiadające tej technologii są szybko wydalane z naszego organizmu).
 • Specjalne osłonki kapsułek odporne na kwas żołądkowy - producenci, którzy starają się osiągnąć najwyższą jakość, zamykają w kapsułkach składniki wrażliwe na kwas żołądkowy. Kapsułki rozpuszczają się dopiero w jelitach i w ten sposób chronią substancję aktywną produktu przed niszczącym działaniem kwasów żołądkowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu prawie 100% składników odżywczych jest wykorzystywanych przez organizm.
 • Tylko naturalna konserwacja - wyłącznie substancje pochodzące z naturalnych roślin, które są naturalnymi konserwantami, takie jak: bogaty w potas ekstrakt z żurawin, czarnych jagód, borówek, malin, jarzębiny, pomidorów i papryki. Wymienione ekstrakty produktów zawierają naturalne konserwanty.
 • Gwarancja 100 % satysfakcji - miliony zadowolonych Konsumentów z całego świata.
 • Współpraca z naukowcami pod przewodnictwem prof. dr n. med. Valerii Szedlak Vadocz - światowej sławy naukowca, posiadającej tytuły naukowe w dziedzinie biochemii lekarskiej, medycyny nuklearnej i patofizjologii klinicznej.
 • Certyfikaty FDA (Agencji ds. Żywności i Leków), GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), GAP (100% naturalne i ekologiczne). Certyfikat FDA jest gwarancją bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów, natomiast certyfikat GMP zapewnia najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu. Produkty CaliVita spełniają niezbędne wymagania formalno-prawne (certyfikaty, zezwolenia) zarówno amerykańskie, europejskie (UE), jak i pozostałych krajów poza unijnych. Posiadają także wymagane badania i atesty zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Wszystkie suplementy i naturalne kosmetyki Calivita sprzedawane w Polsce posiadają wymagane uregulowania prawne -  atesty Państwowej Inspekcji Sanitarnej – GIS oraz atest Państwowego Zakładu Higieny – PZH. Oznacza to, że zostały przebadane w Polsce i dopuszczone do obrotu na terenie naszego kraju jako suplementy diety.