Opinie o Zenthonic

 

OPINIA MISTRZYNI BODY FITNESS 2006 – Mai Wasilewicz

(źródło - CaliNews, Wrzesień 2006 – fragment artykułu)

 

Nazywam się Maja Wasilewicz, mam 23 lata, z wykształcenia jestem inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, instruktorem kulturystyki, trenerem personalnym, czynną zawodniczką fitness. Na koncie swoich osiągnięć sportowych posiadam takie tytuły jak np: Mistrzyni Świata Juniorek w Fitness Gimnastycznym, wielokrotna Mistrzyni i vice-Mistrzyni Polski w Fitness, Finalistka Mistrzostw Świata i Europy, Mistrzyni w Body Fitness 2005 r. i 2006 r. Obok sportu, moją równie wielką pasją, jest dietetyka i odżywianie.

 

„Przetestowałam” naprawdę wiele marek suplementów, aż wreszcie trafiłam na ofertę CaliVita® i zostałam klubowiczką , z czego jestem bardzo zadowolona.

W CaliVita® znalazłam kilka rozwiązań dla siebie jako sportowca, jak również produkty te pomogły mi w walce z wieloletnim problemem – m.in. całorocznym katarem siennym, na który nic nie potrafili poradzić ”panowie w białych fartuchach”, bezradnie rozkładając ręce, nie ujmując przy tym w żaden sposób moim cierpieniom.

 

Chciałabym pokrótce przedstawić Państwu te produkty CaliVita®, które miałam już przyjemność wypróbować i odczuć ich pozytywne efekty na własnym organizmie:

 

Zenhonic - moim zdaniem jest to niesamowity produkt!

 

Wypróbowałam jego działanie na swoim organizmie po zakończeniu półrocznego okresu startowego. Czas przygotowań do zawodów i same zawody są okresem bardzo ciężkim i wyczerpującym. Muszę przyznać, że efekty zastosowania preparatu ZenThonic przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Dzień po dniu zauważałam znaczną poprawę funkcjonowania „mojego przyjaciela” . Mój organizm w bardzo krótkim czasie powrócił do równowagi , a ja momentalnie odzyskałam energię i czułam, że „z marszu” mogę szykować się do kolejnego startu.

 

ZenThonic to SAMA CENNA NATURA!

Jest to najlepsze, naturalne, szybkie i niezastąpione rozwiązanie problemu z dostarczaniem organizmowi niezwykle silnych antyoksydantów, także witamin i składników mineralnych.

 

Podsumowując, muszę przyznać, że wypróbowane przeze mnie preparaty CaliVita® pozytywnie mnie zaskoczyły i z pewnością sięgnę po kolejne pozycje z oferty CVI. Mam nadzieję podzielić się z Państwem moimi nowymi „doznaniami” na łamach kolejnych wydań CaliNewsa!

 

Polubiłam czerwone światło!

 

Lato – to piękna pora roku, na którą zawsze czekamy z utęsknieniem. Nareszcie dużo słońca, zieleń drzew, wymarzony urlop…
Jednak trochę rzednie nam mina, gdy z szaf zaczynamy wyciągać za małe po zimie ubrania, a z reklam „atakuje” nas wizerunek idealnej kobiety.

 

W pogoni za zgrabną figurą zaczynamy ograniczać nie tylko ilość spożywanych pokarmów, ale również i płynów. A przecież o tej porze roku wzrasta zapotrzebowanie organizmu na napoje.
Szczególnie wskazane jest picie niegazowanej wody mineralnej – ok. 2 litrów dziennie, a w dni upalne – znacznie więcej. Najlepiej pić ją małymi łykami, bo małe ilości lepiej się wchłaniają i są wolniej wydalane. Woda powinna być letnia, a nawet ciepła. Należy też pamiętać, aby nie popijać jej w trakcie posiłku, gdyż zmniejsza się wówczas działanie enzymów trawiennych. Niby nic trudnego, ale czasami niełatwo wprowadzić te zasady w życie.

 

Na szczęście ZenThonic stał się moim codziennym towarzyszem. Jest to koncentrat soków owocowych, który popijam codziennie małymi łyczkami: 60 ml (2 nakrętki) ZenThonic rozpuszczam w 500 ml niegazowanej wody.

 

Zapewniam Państwa, że nie tylko wspaniale gasi pragnienie, ale także zmniejsza uczucie głodu, dodaje energii, poprawia koncentrację. Powstrzymuje też chęć na słodycze, które przestają być pokusą, a uwierające w pasie ubrania nareszcie stają się luźne.

 

Będąc kierowcą (a nie pasażerem), kłopotliwe jest w czasie jazdy samochodem gaszenie pragnienia: można się zachłysnąć lub pięknie pokolorować sobie ubranie, dlatego też czerwone światło okazuje się dobrodziejstwem – można wtedy spokojnie ugasić pragnienie.


Zachęcam Państwa, a szczególnie kierowców, do picia tego napoju, zapewne też polubicie czerwone światło.
Źródło CaliNews, lipiec 2006. 

 

W mojej praktyce lekarskiej...

 

W mojej praktyce lekarskiej zawsze nurtowała mnie myśl, żeby ograniczyć ilość stosowanych u pacjentów antybiotyków. Od czasu, kiedy zaczęłam polecać suplementy CVI w celach profilaktycznych zauważyłam, że zdecydowanie zmniejszyła się ilość wypisywanych przeze mnie recept na antybiotyki.

 

Chciałabym podzielić się z Państwem moimi doświadczeniami, jakie uzyskałam stosując w ostatnim czasie płynny produkt o nazwie ZenThonic. Wykazuje on bardzo silne działanie antyoksydacyjne, które w połączeniu z innymi produktami przynosi wiele korzyści.

 

Młoda 32-letnia kobieta straciła 80% uzębienia. Ból i stany zapalne uniemożliwiały jej spożywanie pokarmów, miała anemię. Marzyła o odzyskaniu uśmiechu i pójściu do pracy, ale nie było mowy o protezie bez dotyku. Zaleciłam 6 łyżek preparatu ZenThonic między posiłkami, Super CoQ10 Plus 2 razy dziennie 2 kapsułki po posiłku. Po tygodniu kuracji zmniejszył się ból i stan zapalny, można było przystąpić do zaplanowanej pracy. Po miesiącu pacjentka z „nowym” uśmiechem podpisała umowę o pracę.

 

Innym przykładem jest Pan w wieku 54 lat, który mimo sanacji jamy ustnej, cierpiał na przykry zapach z ust i stale nawracające opryszczki. Nie pomagały płyny do płukania jamy ustnej, częste mycie zębów i guma do żucia. Zastosowałam ZenThonic w dawce 6 łyżek między posiłkami i Chelated Zinc 2 razy dziennie do ssania po jednej tabletce, AC-Zymes 2 razy dziennie po dwie kapsułki rano i wieczorem na czczo. Problem ustał po miesiącu kuracji. Zaleciłam kontynuowanie stosowania produktu AC-Zymes do 6 miesięcy.

 

Następnym przykładem jest 6-letni chłopczyk. We wczesnym dzieciństwie bardzo chorował i często stosowano antybiotyki. Matka skarżyła się, że już od roku nie śpi i zwolniła się z pracy. Dziecko dusiło się w nocy i musiała podawać sterydy w aerozolu w celu przerwania napadu astmy. Do tego dochodziły częste bóle zębów. Analiza żywej kropli krwi wykazała grzybicę.

 

Zastosowano kurację przeciwgrzybiczną: AC-Zymes 2 razy dziennie po 3 kapsułki, ZenThonic 4 łyżeczki na czczo, Garlic Caps with Extra Parsley 2 razy dziennie po 1 kapsułce, ParaProteX w dawce narastającej, według ulotki. Dziecko po dwóch tygodniach kuracji przespało całą noc, bez konieczności stosowania sterydu w aerozolu. Na kolejnych wizytach wyleczyliśmy zęby. Ból i napady duszności pojawiały się coraz rzadziej. Matka wróciła do pracy i ich życie pomału wróciło do normy.

 

Takie przykłady mogłabym jeszcze mnożyć. Dzięki współpracy z CaliVita® International, na licznych wykładach i kursach zdobyłam wiedzę z dziedziny profilaktyki zdrowia. Od 6 lat w mojej pracy bazuję na zaletach produktów CVI i nawet nie zauważyłam, kiedy idea profilaktyki stała się tak dużym przedsięwzięciem, że uzyskałam tytuł Menedżera Trzypalmowego.

Źródło - CALINEWS, wrzesień 2006 r.

 

Na przesilenie wiosenne  - naturalna bomba z witalną energią

 

Dlaczego ziarno kiełkuje? Dlaczego warzywa, owoce utrzymują dobrą jakość i nie psują się? Dlaczego rośliny pozbawione światła słonecznego rosną wiotko, mają mało intensywny kolor, a po krótkim czasie wzrostu, obumierają?

 

Dlaczego człowiek bez światła słonecznego staje się apatyczny, osowiały, znerwicowany itp. szczególnie w okresie zimowo-wiosennym, gdy pokarm utracił w znacznej ilości swoje siły witalne, w okresie po ciężkiej chorobie, intensywnym wysiłku fizycznym i psychicznym, u osób stosujących mikrofale w swoich gospodarstwach, korzystających z barów szybkiej obsługi, produktów zakonserwowanych itp., przebywających w zasięgu różnego napromieniowania, tj. żyły i cieki wodne, skrzyżowanie siatki geopatycznej, nadgorliwe korzystanie z telefonów komórkowych, pól magnetycznych (smog magnetyczny).

 

Warto sobie zadać takie pytanie i choć przez małą chwilę zastanowić. Odpowiedź jest prosta: można to tłumaczyć na różne sposoby. Ten temat wszyscy już przerabialiśmy w szkole podstawowej na lekcjach biologii czy fizyki. Ale to wszystko gdzieś uciekło bokiem.

 

Życie to słońce, bez niego nasze życie zamiera. Dzięki fotosyntezie w owocach, roślinach, warzywach mamy nagromadzoną energię.
Zestaw składników ZenThonic stanowi właśnie bombę z witalną energią. To niezwykłe bogate źródło substancji odżywczych dla naszych komórek. Umożliwia właściwe funkcjonowanie, zasila biochemicznie i bioelektrycznie cały organizm. Przy równoczesnym bogatym zestawie witamin i mikroelementów jest wyjątkowym eliksirem dla wszystkich.

 

W listopadzie do mojego gabinetu, zgłosiła się mama pięcioletniej Zosi, rodzice w starszym wieku, u dziecka wystąpiły zaburzenia rozwoju kości i stawów, osłabiony system immunologiczny, przewlekłe zapalenie oskrzeli, katar, zapalenie cewki moczowej. Dodatkowym problemem, dość często dzisiaj spotykanym, było bezrobocie rodziców Zosi. Po rozważeniu wszystkich możliwości zaleciłem ZenThonic. Zadecydowała tu ilość i właściwości, jakie posiada.


Minęło już 3 miesiące, jak Zosia dostaje w formie soku do picia, 5 x dziennie po 1 łyżeczce z 50 ml letniej, przegotowanej wody. Do tej pory nawet katar nie wystąpił, dziecko jest żywe i uśmiechnięte. Mama zadowolona - mówi, że choć trudno, ze względów finansowych, było kupić ten produkt, to jego zastosowanie sprawiło, że zaświeciło u nich w domu słońce.

 

Pani Krystyna lat 56 - 3 lata po chemioterapii, uraz psychiczny po przebytej chorobie dręczył ją i niepokoił. Miewała niespokojne sny, uczucie lęku (wrażenie, jakby ktoś stał za plecami).
Słaby apetyt, przewlekłe zaparcia, bóle głowy i stawów. Dzięki bogatemu asortymentowi suplementów, zaleciłem: Pure Yucca 1 kaps. rano (dodatkowo w ciągu dnia wypić 1 litr wody mineralnej niegazowanej), Liver Aid 3 x dziennie 1 kaps. po posiłku, AC-Zymes 2 kaps. wieczorem przed snem, Rhodiolin 2 x dziennie 1 kaps. rano i w południe, Strong Bones 2 x dziennie 1 kaps., Meal Time przed posiłkiem ssać 1-2 tabl., ZenThonic - 6 x dziennie po 1 łyżce z 60 ml wody mineralnej niegazowanej, ale popijać małymi łykami przez cały dzień.
Po miesiącu samopoczucie uległo radykalnej poprawie.

 

Sam korzystam z dobrodziejstwa produktu ZenThonic  dzięki temu moje życie jest pełne energii, zdrowia, a moja praca daje pełną satysfakcję - czego i Państwu życzę.
Źródło - CaliNews, marzec 2006.