Odrobaczamy zwierzęta, a nie odrobaczamy siebie

 

DLACZEGO ODROBACZAMY ZWIERZĘTA, A NIE ODROBACZAMY SIEBIE....

 

Pani Irena z racji swojego zawodu, kilkakrotnie przebywała przez wiele miesięcy w krajach tropikalnych.
Pomimo zachowania niezwykle starannej higieny, odkażania, gotowania wody i potraw, jej osłabiony organizm "podłapał nieproszonych gości" - ale o tym, że je posiada, dowiedziała się dopiero rok temu.

 

Miała problemy z żołądkiem i jelitem grubym. Jak większość z nas, zastosowała leczenie konwencjonalne: prześwietlenia, badania laboratoryjne, dziesiątki leków - w pierwszym momencie pomagały, ale później było jeszcze gorzej.
Jej stan zdrowia był tak poważny, że skierowano ją na operację, na którą jednak się nie zdecydowała.
I tak trwało to około 8 lat. Wtedy zaczęła śledzić literaturę propagującą niekonwencjonalne metody leczenia i tak trafiła w Internecie na suplementy CaliVita.

 

Ponad rok temu po raz pierwszy zastosowała PARAPROTEX wraz z AC ZYMES, ale tylko jedno opakowanie. Zauważyła, że wiele "pieprzyków" i brodawek, które jakiś czas wcześniej pojawiły jej się na brzuchu, po prostu zniknęło.
Co prawda, po pewnym czasie, najprawdopodobniej wskutek reinfekcji od zwierząt domowych, znów "podłapała" jakiś "intruzów".

 

Jednak tym razem zastosowała PARAPROTEX, ale właściwie dawkowany, dwa pełne opakowania łącznie z AC ZYMES i OXY MAX.

 

W trakcie zażywania drugiego opakowania wszystko wróciło do normy. Zniknęła reszta "pieprzyków" i kurzajek. Od tej pory sypia bez problemów, jest spokojniejsza, ale odczuła to dopiero po zakończonej kuracji.


Oprócz preparatów CaliVita zastosowała także dietę zgodną z grupą krwi. I choć znacznie zeszczuplała, to odzyskała pełnię sił i energii.

 

Gdy została zrobiona ponowna analiza kropli krwi, lekarz stwierdził znaczną poprawę jej stanu zdrowia. Pani Irena uważa, że niewątpliwie pomogły jej w tym suplementy CaliVita i propagowany przez nią zdrowy tryb życia.

Źródło: calivita.pl, sierpień 2006.