E-RECEPTY Zestawy CaliVita

 

"Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby". - Hipokrates

 

INFORMACJE WYŁĄCZNIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

Zestawy Preparatów E - recepty
 NATURALNE SUPLEMENTY CALIVITA 
 
Kupuj bezpośrednio od producenta - prosto z firmy CaliVita.
Zaufało nam tysiące konsumentów - Zaufaj i Ty!
 
CENNIK          ZAMÓWIENIA


 

 

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  R  S  T  U  W  Z 

 

 

SUPLEMENTACJA zalecana przez prof. Valeria Szedlak-Vadocz - Przewodniczącą Zespołu Doradców Medycznych CaliVita International. (więcej)

 

 


 

W tej części serwisu przedstawione są poszczególne jednostki chorobowe oraz zestawy preparatów CaliVita International, jakie sugerowane są w konkretnych dolegliwościach. Jednostki chorobowe poukładane są alfabetycznie, więc wierzymy, że nikt z Państwa nie będzie miał najmniejszych kłopotów z odszukaniem zestawu produktów dla swojego schorzenia. Prosimy zatem wybrać literę na którą zaczyna się choroba i odszukać jej na stronie.

 

E-recepty skomponowane są wyłącznie z produktów z oferty CaliVita International i w żaden sposób nie można stosować półsyntetycznych "zamienników" np. produktów znajdujących się w innych firmach lub aptekach, posiadających zupełnie inną gramaturę oraz wchłanialność na dużo niższym poziomie.Ta część serwisu poświęcona jest jedynie ogólnym informacjom dotyczącym danej dolegliwości, jednak każda osoba powinna być potraktowana indywidualnie. W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania organizmu naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów  - suplementów, a szczególnie preparatów firmy CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) - zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>
 

Jako Menedżerowie z wieloletnim stażem służymy pomocą w zakresie doboru zestawu produktów i zastosowania odpowiedniej dawki oraz diety.  W razie potrzeby prosimy kontaktować się z nami indywidualnie telefonicznie lub poprzez formularz "Zadaj pytanie".

 

(dawki w kuracji leczniczej na około 60 kg masy ciała podzielić na 6 aby uzyskać dawkę na 10 kg i dopasować do odpowiedniej masy ciała)