Biologicznie aktywna woda

 

Informujemy o możliwości zakupu urządzenia Aquarion dla klubowiczów z 5% RABATEM.

 

Cena klubowa 5 600 zł – 5% (280 zł) = 5 320 zł do zapłaty za AQUARION.

Po 40 dniach otrzymasz z firmy dodatkowy rabat w wysokości ponad 500 zł.

Jeśli dokonasz zakupu suplementów na kwotę 1 000 zł, to zapłacisz tylko 500 zł, gdyż pozostałą kwotę potrąci Ci firma z rabatu za Aquarion.

 

 

aquarion

 

AQUARION to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę.

Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość, bądź też alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów.

 

Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm.

Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.


Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego też woda jest nie tylko ważną substancją, ale także istotnym elementem niezwykle delikatnej równowagi wodno-elektrolitowej organizmu.

Pełni również szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy oraz reguluje w komórkach poziom elektronów i protonów.

 

Urządzenie AQUARION wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy. W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH.

 

Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych.

 

Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową.

 

Zalety urządzenia Aquarion:

 • Dokładnie oczyszcza wodę: posiada zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia oraz drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor. Przepuszcza z kolei niezbędne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas. Oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr posiada także turmalin, który w naturalny sposób dodatkowo jonizuje wodę.
 • Wielostopniowa jonizacja wody (podczas elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać zarówno wodę alkaliczną, jak i kwaśną o 4 różnych zakresach poziomu pH.
  Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta skutecznie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu przez pewne rodzaje pożywienia, leki, itp. Wpływa również pozytywnie na nasz organizm i pobudza go do działania.
  Kwaśna woda jonizowana może być stosowana wyłącznie zewnętrznie!, np. do pielęgnacji twarzy, oczyszczania skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni, a także do prac domowych (dezynfekujące działanie bez chemikaliów).
 • Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał oksydoredukcyjny). Ujemny potencjał ORP umożliwia działanie antyoksydacyjne.
 • Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega zmianie, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster złożony z 12-18 molekuł. Podczas procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.
 • Urządzenie wytwarza wodę nasyconą tlenem, która może pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego, a szczególnie dla ludzi aktywnych, wyczynowców oraz pracowników fizycznych.

 

Alkaliczna woda jonizowana świetnie natlenia i alkalizuje organizm, zmniejszając skutki zakwaszenia i uszkodzeń wolnorodnikowych. Ponadto wykazuje niskie napięcie powierzchniowe, przez co zwiększa biodostępność wody i składników odżywczych. Umożliwia również komórkom skuteczną transmisję fotonów, czyli korzystnie wpływa na komunikację międzykommórkową i aktywność procesów biochemicznych.

 

Efekty stosowania woda alkalicznej:

 • zmniejsza zakwaszenie;
 • wspomaga funkcjonowanie nerek;
 • aktywuje i równoważy naturalny system ochronny organizmu;
 • wspomaga funkcje trawienne;
 • zmniejsza cellulit;
 • właściwe jej połączenie z codzienną dietą może wspomóc proces odchudzania;
 • dodaje energii;
 • obniża zmęczenie.

 

Kwaśna woda jonizowana jest znakomita dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne – z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, itd.

Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia!

Efekty stosowania wody kwaśnej:

 • oczyszcza i pielęgnuje skórę;
 • czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych.

 

Urządzenie Aquarion:

- ma nowoczesny, estetyczny wygląd, z łatwością można go również zamontować na ścianie;
- jest proste w użyciu, obsłudze;
- posiada łatwo wymienialny filtr, którego stopień zużycia można na bieżąco śledzić;
- jest przyjazne dla środowiska – idealnie czysta woda, zachowana higiena w kuchni, bez stosowania środków chemicznych;
- w komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.

 

Każdego dnia pij czystą, zdrową, biologicznie aktywną, jonizowaną wodę alkaliczną!

 

Źródło: calivita.pl